Ramowy rozkład dnia

„Radosny poranek"
6.30 – 8.00– Schodzenie się dzieci. Własna aktywność dziecka - zabawy dowolne indywidualne rozwijające zainteresowania oraz postawy twórcze dzieci wg zainteresowań: badawcze, manipulacyjne, konstrukcyjne, tematyczne, dramowe, dydaktyczne i inne. Praca z zespołem dzieci lub indywidualna o charakterze stymulująco-kompensacyjnym i wychowawczym. Zabawy i ćwiczenia rozwijające percepcję słuchową, wzrokową i ruchową, improwizacje pantomimiczne, ruchowe, zabawy i ćwiczenia ruchowe.
8.00 – 8.30- Ćwiczenia poranne, wspólne zabawy ruchowe, improwizacje muzyczno - ruchowe, śpiew zbiorowy, czynności porządkowo-gospodarcze, zabiegi higieniczno – sanitarne, przygotowania do śniadania, promowanie nawyków prozdrowotnych.
8.30 – 9.00 – Śniadanie – doskonalenia umiejętności samodzielnego i kulturalnego spożywania posiłków.

Czytaj więcej: Ramowy Rozkład Dnia

W związku z wejściem w życie nowych przepisów RODO (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych) informujemy, że:
Administratorem danych osobowych jest Przedszkole Publiczne Nr 33 w Rzeszowie.
Inspektorem ochrony danych jest:
Wioletta Rozesłaniec
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

Funkcję Zastępcy Inspektora Ochrony Danych pełni Pan Mariusz Stochla.Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.tel. 178754374

Klauzula ogólna

Klauzula dla uczniów i rodziców

Klauzula informacyjna- monitoring

Od dnia 1 lutego br. opłaty za pobyt i żywienie proszę wpłacać na nowy rachunek bankowy – dochody budżetowe 35 1020 4391 0000 6002 0187 6564

- wpłaty stają się dochodami budżetowymi
Wpłat należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do 10 dnia każdego miesiąca ,jedną kwotą.
W tytule przelewu proszę tylko napisać imię i nazwisko dziecka oraz grupę do której aktualnie uczęszcza. Za rodzeństwa proszę płacić jednym przelewem.